top of page
rohde 2.jpg
rohde 1.jpg

Rohde and Schwarz  Teknik Servisi
 

Ürünlerimiz piyasadaki en güvenilir ürünlerdendir. Ancak en iyi test ve ölçüm aletleri bile zaman içinde optimum performanslarından sapabilir ve ayarlama veya onarım gerektirebilir. Tamir edilmeleri gerekiyorsa, hızlı ve sorunsuz kullanım gerekir ve zaman geçtikten sonra onunla uçarız.Rohde and Schwarz  Teknik Servislerimizde Cihazlarınızın onarım veya kalibrasyon amacıyla çevrimdışı olma süresini en aza indirmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Ancak bazen özellikle hızlı servis bazı enstrümanlar için hayati önem taşır. Test ve ölçüm aletleriniz tamiri için ekspres servisin mevcut olup olmadığını öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Çeşitli onarım seçenekleri sunuyoruz. Size en uygun olanı seçin.

Standart fiyat onarım servisimiz size garantili her şey dahil sabit fiyatlar, az kullanım çabası ve verimli prosedürler içeren kapsamlı bir çözüm sunar.

Üretici hizmetinin sağladığı güvenlikle yıllarca rahatlayın. Rohde & Schwarz servis anlaşmaları size maliyet kontrolü ile tam hizmet vermektedir. Bir sorun ortaya çıktığında ekstra servis maliyetlerinden etkilenmezsiniz.

Rohde & Schwarz  servisi

Zaman ve malzeme

Şeffaflığa ihtiyaç duyduğunuzda, zaman ve malzeme onarım servisimiz doğru seçimdir. Doğru ve ayrıntılı bir maliyet dökümü sayesinde, her zaman her şeyin üstündesiniz.

Yedek parçalar

Standart fiyat onarımı

Sabit fiyata akıllı, kapsamlı Standart fiyat onarım servisimiz size garantili her şey dahil sabit fiyatlar, az kullanım çabası ve verimli prosedürler içeren kapsamlı bir çözüm sunar. Değerli ekipmanınız sadece güvenilir bir şekilde tamir edilmez, aynı zamanda kapsamlı bir şekilde kontrol edilir, güncellemeler ve kalite ile ilgili değişiklikler (3) ile donatılmıştır ve ekstra bir ücret ödemeden yeniden kalibre edilir.

Ayrıca gelecekteki çalışma güvenliğini arttırır ve böylece olası arızaları önleriz. Gelişmiş bir teşhis sistemi kullanarak cihazınızın veya sistem bileşeninizin teknik özelliklere uygunluğunu kontrol edebilir ve uygunsuzlukları erken bir aşamada tespit edebilir ve ortadan kaldırabiliriz. Yüksek kaliteli Rohde & Schwarz ekipmanınızın tekrar çalışmasını sağlamanın en ekonomik ve en hızlı yoludur.

Firmalarımız bünyesinde Rohda and Schwarz  cihazlarının tamirini 6 ay garantili bir şekilde yapıyoruz.

 

HMP 4040
Programmable 4 Channel High-Performance Power Supply
FSH8
El tipi 8 GHz Spektrum Analizör
FSH20
El Tipi 20 GHz Spektrum Analizör
FSL3
Masa Tipi 3 GHz Spektrum Analizör
ZVH4
El Tipi 3,6 GHz Kablo ve Anten Analizör
RTH1004
60 MHz 4 Kanal El tipi Dijital Osiloskop
HMC8015
Masa Tipi Güç Analizörü
RTB2002
RTB2004
RTB2004
RTM3004 - 200MHz
200MHz 4 Kanal Osiloskop Ana Ünitesi
RTA4004 - 1GHz
1 GHz 4 Kanal Osiloskop Ana Ünitesi
RTC1002 - 70MHz

bottom of page