top of page

Manyetik Alan Ölçer Cihazı Tamiri

Manyetometre olarak da adlandırılan gauss metre, manyetik alan gücü ve yönünü ölçme de kullanılan cihazdır. Manyetik alanın vektörel olarak gücü ve yönü ile karakterize edilir. Manyetik alan SI biriminde Tesla ile CGS biriminde Gauss olarak ifade edilmekte olup 10.000 Gauss, 1 Tesla'ya eşittir.Elektromanyetik alanların tespiti için kullanılan Gaussmetre’yi burda bulabilirsiniz. Elektromanyetik alanlar elektronik Cihazların ve sistemlerin kullanımında oluşur. Gaussmetre genel bakışFrekansa bağlı olarak insan organizmasına değişik şekilde etki eder. Sonuçları rahatsızlık duygusu, sinirlerde sorun veya iç yanmalar (örn. mikro dalga) olabilir. Böylece iş güvenliği ve yönetmelikleri açısından işçilerin güvenliği için elektromanyetik alanın Gaussmetre ile ölçülmesi gerekmektedir.

Teknik servislerimiz bünyesinde marka dan bağımsız gaussmetre ve manyetometre cihazları ölçerleri teknik servislerimiz bünyesinde tamir edilmektedir.

-Güç Ünitesi onarımı

-Anakart onarımı

-Tuş takımı değişimi

-Ekran değişimi

-Tuş takımı onarımı

Tamirini Yaptığımız Ağ Test Cihazı Markaları

- Benetech

Aek Tech

- Mastech

- Lutron

- Hioki

- Fixturk

- Pce İnstruments

Arızalı manyetik alan ölçer cihazınızı bize tamir için  kargo ile   gönderebilirsiniz. Yerinde servis hizmetimiz vardır.

bottom of page